czwartek, 27 listopada 2014

Nowa gazetka Super Pharm - włosowe i inne kosmetyczne promocje

Od dzisiaj obowiązuje najnowsza gazetka w Super Pharm. Możecie zobaczyć ją tutaj. Poniżej informacje o promocjach, które mnie zainteresowały :)


Do zakupów za 35 zł będzie można dobrać 3 produkty promocyjne. Jednym z nich jest olejek Evree, którego jeszcze nie widziałam w żadnym sklepie. Olejek rzecz jasna przeznaczony jest do ciała ale muszę sprawdzić skład czy nadawać się będzie też do włosów:)


Poniżej zestaw produktów Biały Jeleń a w nim odżywka do włosów:) Nie wiedziałam,że ta firma je produkuje. Również muszę sprawdzić skład. Cały zestaw czyli szampon, odżywka, mydło za 19,99zł. Zastanawiam się czy nie kupić dla siebie:) Na poniższym zdjęciu również szampony Evree -skład również do sprawdzenia w drogerii:)


Klorane w promocji - przy zakupie dowolnego produktu do włosów szampon 200 ml 50% taniej.  Może skuszę się w końcu na szampon z chininą :) Obniżki na dermokosmetyki znajdziecie tutaj


Całą gazetkę możecie zobaczyć tutaj


Od dzisiaj obowiązują również promocje w Biedronce i Kauflandzie. Możecie zobaczyć je tutaj i tutaj 

Biedronka: 

Kaufland:2 komentarze:

Bardzo dziękuję za komentarze. Jeżeli dodałaś mój blog do obserwowanych napisz o tym a z pewnością się odwdzięczę :) Koniecznie zostaw link do siebie.