wtorek, 4 marca 2014

Znaleziono kota obdartego ze skóry - co się dzieje z ludźmi?

Wczoraj na stronie FB przeczytałam straszną historię kotka, który został obdarty ze skóry.
Niezwykle mnie to poruszyło ... Jak można zrobić coś tak okrutnego a to nie było wszystko co spotkało biednego zwierzaka! Miał mi. pozrywane ścięgna. Wiadomo,że zrobił to człowiek, ponieważ kotek nie miał żadnych ran szarpanych charakterystycznych dla ataku np psa.

Więcej możecie przeczytać tutaj : link

Natomiast zachęcam do udostępniania tego posta ze zdjęciem tego człowieka, który dodawał pod zdjęciami kotka komentarze typu 'smacznego...':
Jako,że człowiek pochodzi z Częstochowy i tam uczęszcza do Zespołu Szkół im. Bolesława Prusa szczególnie będę wdzięczna za udostępnienie postu na facebooku  OTOZ Animals Częstochowa  przez Częstochowskie blogerki


16 komentarzy:

 1. Każde zwierzątko zasługuje na szacunek, dobre traktowanie......
  To, co stało się temu kotkowi jest nie do pomyślenia.. ale zastanawiamy się czemu niewiele możemy przeczytać o tym jak inne zwierzęta obdzierane są ze skóry dla futer, innej odzieży, butów....? Przecież buty ze skóry, odzież ze skóry jest czymś popularnym, a jakoś się to ucisza i nie mówi o tym głośno.
  Myślisz ze w rzeźniach zwierzęta traktowane są lepiej niż ten kotek został potraktowany?? a jakoś mięsko jest chętnie jedzone....

  Jesteśmy absolutnie przeciwni takiemu traktowaniu, tak samo jak zaniedbywaniu zwierząt pod każdą inną postacią, jedzeniu mięsa i noszenia odzieży/obuwia mających cokolwiek wspólnego z nienależytym traktowaniem zwierząt.

  Polecamy film: http://www.youtube.com/watch?v=gLJJGL65aEQ

  OdpowiedzUsuń
 2. OMG ludziom się już za przeproszeniem w tyłkach miesza!!! Co mu ten biedny kotek przeszkadzał. Jak można być tak okrutnym, a przy tym myśleć, że jest się super zajebistym (bo chyba takie ma o sobie mniemanie skoro szczyci się takim czynem..)... Brak słów po prostu

  OdpowiedzUsuń
 3. ah nie mogę patrzeć na te zdjęcia; jakim trzeba być człowiekiem żeby tak skrzywdzić niewinnego zwierzaka ... :/

  OdpowiedzUsuń
 4. ale świnia... zabiłabym jak spotkała! jak można tak się znęcać nad bezbronnymi zwierzątkami, mam nadzieję, że go dopadną i wymierzą karę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam ten artykuł i jestem wstrząśnięta jak można tak potraktować zwierzę. Przecież to nie zabawka. Koty i inne zwierzęta też czują tak jak my bul. To co wyprawiają niektórzy ludzie jest niewyobrażalne. Jak mieszkańcy bloku mogli tak obojętnie sobie przejść koło takiego cierpiącego kotka. Cieszę się jednak, że znalazły się osoby, które pomogły i ulżyły jego cierpieniu. Szkoda jednak, że jego życie musiało być tak krótki i skończyło się z tak wielkim bólem. Co do osób robiących cobie jaja z czyjejś tragedii powinny ponieść takie same konsekwencje jak osoby, które dokonują tak okropnych czynów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja wczoraj cały ranek przeryczałam, jak przeczytałam ten post... Cały dzień co pomyślałam o tym kociątku, to mi się łzy do oczu cisnęły. Nie jeden komentarz w tej sprawie zostawiłam, kazdy i tak wie, jakie emocje szarpią człowiekiem, gdy czyta o takim bestialstwie.
  A temu gnojkowi, co się tak cieszy z czyjejś krzywdy życzę, żeby spotkało go to samo! Zero empatii... I on jeszcze się cieszy, że napisał taki komentarz? Bezmózg!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie rozumiem dlaczego w dużej większości takie osoby nie otrzymują żadnej kary. Bo 'to tylko zwierzę'? No właśnie nie.
  Nawet nie otworzę tego linku - chcę dziś zasnąć...

  Oby tylko dosięgnęła go solidna kara.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie rozumiem takich ludzi! Jak można zrobić coś takiego biednemu zwierzęciu?!?!

  OdpowiedzUsuń
 9. o kurcze :(
  za karę winowajcę też powinni obedrzeć ... zrozumiałby co to ból ...

  OdpowiedzUsuń
 10. ehh szkoda gadać. tracę wiare w ludzkość.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jego powinni obedrzec ze skory !!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. co za dranstwo i znieczulica - szok

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarze. Jeżeli dodałaś mój blog do obserwowanych napisz o tym a z pewnością się odwdzięczę :) Koniecznie zostaw link do siebie.